Terminarz

Warsztaty Sceniczne

Informacje

Kiedy?

Czas trwania   /   90 min

Termin   /   Czwartek - 19:20 (start: 05.11.2020)

Ile?

Koszt   /   60 zł (jednorazowe wejście)
                    200 zł (karnet 4 zajęć)

Zgłoszenia   /   kontakt@scenaperspektywa.pl
                              +48 530 799 510


Zapisz się już dzisiaj!

Zapraszamy na grupowe warsztaty sceniczne pod hasłem SCHOWAJ WSTYD DO KIESZENI. Jak samo hasło głosi, spróbujesz uruchomić w sobie zakopane w głębi pokłady odwagi, przełamać swoją wstydliwość oraz być swobodnym i naturalnym. A wszystko za sprawą teatru i sceny.


Życie jest jak scena a każdy człowiek w życiu jest jak artysta na scenie. Przełamuje bariery, które w nim tkwią. Są nimi strach, brak odwagi, kompleksy, emocjonalne zamknięcie w sobie, brak naturalności i otwartości w relacjach. To wymaga pracy na sobą i próby pozbycia się tego co Ciebie hamuje. Twoje spięte ciało blokuje Twoje naturalne emocje a ich wewnętrzne ukrywanie nie daje szansy do organicznego działania ciału. Jeżeli zintegrujesz w działaniu emocje i ciało, uruchomisz także swój głos. Co za tym idzie, będziesz słuchany i ważny dla partnera.

Potrzebujesz swobody i kreatywności? Pewności siebie i zaufania? A czy umiesz czujnie słuchać innych i naturalnie reagować ? Rzeczy banalne…a jednak najtrudniejsze.


Za pomocą aktorskich ćwiczeń, teatralnych zabaw i sceny podejmiesz próbę zmiany swojego ja na JA. Taka zmiana może pomóc Tobie w odważniejszych decyzjach, działaniach w pracy, w domu, na ulicy czy w relacjach z ludźmi. Może dać Ci wiarę i świadomość tego, że jesteś ważny i potrafisz. Kto wie…Może odkryjesz w sobie scenicznego potwora…
Wszystkiemu ma towarzyszyć UŚMIECH. To słowo klucz tych spotkań.


Grupy będą składać się maksymalnie z 6 osób.
To pozwoli Tobie pozbyć się strachu, być swobodnym wobec innych i zintegrować się w grupie.


Nie ma ograniczeń. Nie ważne kim jesteś, gdzie pracujesz i jakie są Twoje poglądy.
Nie ma ograniczenia wieku. Wystarczy, że masz skończone 16 lat i chcesz działać. ZAPRASZAMY właśnie Ciebie.

Scena Perspektywa

Marek Gierat, Pomysłodawca, założyciel, producent, reżyser i dyrektor Sceny Perspektywa.

W swoim dorobku artystycznym posiada niezliczoną ilością spektakli, w których wystąpił jako aktor i wokalista. W roli reżysera wyprodukował około 30 teatralnych wieczorów muzycznych.

Współpracuje z Teatrem KTO, gdzie aktualnie jest w obsadzie spektaklu Zapach czasu. Od 2018 związany również z Teatrem COGITO, w którym występuje w takich spektaklach jak: "Dziady cz. III", "Teatr Elżbietański", "Teatr Antyczny", "Tango" i "Ferdydurke". Od 2019 występuje również w spektaklu DROM – ścieżkami Romów Teatr Migro.

Wartości, które są bardzo bliskie sercu Marka to: człowiek, twórczość, odwaga.

Scena Perspektywa

Rafał Sadowski, aktor, reżyser, konferansjer. Skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną (aktualnie AST) w Krakowie, wydział Aktorski, kierunek Aktorstwo Dramatyczne.

Przez 10 lat etatowy aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Od 3 lat występuje tam gościnnie. Współpracuje z grupą COGITO, która gra spektakle dla szkół średnich na terenie całej Polski. Jest tam aktorem i reżyserem. Współpracował w wielu projektach dla dzieci w Filharmonii Krakowskiej. Grał w filmach, serialach i teatrach TV. Brał udział w licznych czytaniach Krakowskiego Salonu Poezji.

Stale współpracuje ze SCENĄ PERSPEKTYWA, na której brał udział w licznych koncertach.

Prowadzi zajęcia i warsztaty teatralne z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, seniorami a także z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi.