Terminarz

Indywidualne zajęcia aktorskie

Informacje

Kiedy?

Czas trwania   /   90 min

Termin   /   Ustalany indywidualnie

Ile?

Koszt   /   180 zł (jednorazowe zajęcia)
                    600 zł (karnet 4 zajęć)

Zgłoszenia   /   kontakt@scenaperspektywa.pl
                              +48 530 799 510


Zapisz się już dzisiaj!

Indywidualne zajęcia aktorskie, skierowane dla kandydatów do szkoły teatralnej a także dla ludzi, którzy już działają w zakresie teatru i aktorstwa i chcą pogłębić swój warsztat aktorski. Będziemy:


Scena Perspektywa

Marek Gierat, Pomysłodawca, założyciel, producent, reżyser i dyrektor Sceny Perspektywa.

W swoim dorobku artystycznym posiada niezliczoną ilością spektakli, w których wystąpił jako aktor i wokalista. W roli reżysera wyprodukował około 30 teatralnych wieczorów muzycznych.

Współpracuje z Teatrem KTO, gdzie aktualnie jest w obsadzie spektaklu Zapach czasu. Od 2018 związany również z Teatrem COGITO, w którym występuje w takich spektaklach jak: "Dziady cz. III", "Teatr Elżbietański", "Teatr Antyczny", "Tango" i "Ferdydurke". Od 2019 występuje również w spektaklu DROM – ścieżkami Romów Teatr Migro.

Wartości, które są bardzo bliskie sercu Marka to: człowiek, twórczość, odwaga.

Scena Perspektywa

Rafał Sadowski, aktor, reżyser, konferansjer. Skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną (aktualnie AST) w Krakowie, wydział Aktorski, kierunek Aktorstwo Dramatyczne.

Przez 10 lat etatowy aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Od 3 lat występuje tam gościnnie. Współpracuje z grupą COGITO, która gra spektakle dla szkół średnich na terenie całej Polski. Jest tam aktorem i reżyserem. Współpracował w wielu projektach dla dzieci w Filharmonii Krakowskiej. Grał w filmach, serialach i teatrach TV. Brał udział w licznych czytaniach Krakowskiego Salonu Poezji.

Stale współpracuje ze SCENĄ PERSPEKTYWA, na której brał udział w licznych koncertach.

Prowadzi zajęcia i warsztaty teatralne z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, seniorami a także z ludźmi z zaburzeniami psychicznymi.