Terminarz

Grupowe zajęcia wokalne

Informacje

Kiedy?

Czas trwania   /   60 min

Termin   /   Środa - 18:00 i 19:15

Ile?

Koszt   /   50 zł (jednorazowe wejście)
                    180 zł (karnet 4 zajęć)

Zgłoszenia   /   kontakt@scenaperspektywa.pl
                              +48 530 799 510


Zapisz się już dzisiaj!

Zapraszamy na grupowe zajęcia wokalne.


Grupy będą składać się maksymalnie z 4 osób.
To pozwoli Tobie pozbyć się strachu, być swobodnym wobec innych i zintegrować się w grupie.


Nie ma ograniczeń. Nie ważne kim jesteś, gdzie pracujesz i jakie są Twoje poglądy.
Nie ma ograniczenia wieku. Wystarczy, że masz skończone 16 lat i chcesz działać. ZAPRASZAMY właśnie Ciebie.


Zajęcia zarówno dla osób które kiedyś śpiewały, jak i tych którzy nie śpiewali nigdy oraz tych co śpiewają w ukryciu. Nawiąż kontakt ze swoim ciałem, ze swoim własnym głosem, poznaj podstawy tego jak działa i jak nim operować w śpiewie i mowie, szczególnie przy okazji wystąpień publicznych. Rozwijaj słuch i podstawową wiedzę muzyczną. Na każdych zajęciach: podstawy higieny/emisji głosu i wspólny śpiew.


Dla osób chcących pracować nad konkretnym repertuarem, wnikliwie poznać swój głos, coś w nim zmienić lub rozwinąć albo przygotować się do konkretnych wyzwań artystycznych (koncert, konkurs, casting, recital, nagranie płyty) oferujemy lekcje induwidualne.

Scena Perspektywa

Zajęcia poprowadzi Joanna Trafas - sopranistka, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie (2008 - dyplom z wyróżnieniem) oraz Instytutu Muzykologii UJ.

Dzięki elastycznej technice wokalnej wykonuje bardzo zróżnicowany repertuar, od szeroko pojętej klasyki (od X do XXI w.) aż po musical, jazz i piosenki filmowe.

Na scenie debiutowała jako studentka głównymi rolami w musicalach „My Fair Lady” (Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu) i „West Side Story” (Teatr Rozrywki w Chorzowie). Jako gościnna solistka Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku i Gliwickiego Teatru Muzycznego grała wiodące role w przedstawieniach operetkowych i musicalowych, jako aktorka współpracowała także z krakowskim Teatrem Łaźnia Nowa. Współpracuje z Filharmonią Krakowską jako solistka i prelegent w Dziale Edukacji. Jest członkiem zespołu muzyki dawnej Floripari - Muzycy Wawelscy. Występuje też jako konferansjer (m.in. na 53 Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy - Zdroju).

Uczestniczka licznych kursów i festiwali muzycznych w Polsce i Europie a także Programu Rozwoju Młodych Talentów przy Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Swój warsztat doskonaliła zarówna u specjalistów od bel canto (E. Blahova, M. Habela, D. Fundling, Ch. Elssner, R. Karczykowski, D. Dorsi), jak i na warsztatach techniki rozrywkowej SLS/Mix voice (D. Kaelin, J. Skousen, J. Henny, J. Vendera). Jest laureatką konkursów wokalnych, w tym dwukrotnie – Międzynarodowego Konkursu Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej (2004 i 2010), a także Stypendium Twórczego Miasta Krakowa na rok 2007. Nagrywa muzykę filmową i teatralną kompozytorów krakowskich. Śpiewa recitale w kraju i za granicą. Więcej na Facebook i www.joannatrafas.pl